TOPICS TO TALK

Módní trendy,které mám ráda•2

12. října 2017 v 10:59 | Irda
Ahojte,dnes bude článek zase na módní trendy,ale tentokrát se podíváme na to,co se mi líbí.Nezapomeňte mi napsat,s čím souhlasíte a co vám naopak nic neříká,těším se na vaše komentáře! :)
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

Módní trendy,které nemám ráda•2

5. října 2017 v 20:09 | Irda
Ahojte,dnes jsem si připravila pro vás druhý díl,kde se pustím do dnešních módních trendů,které mě štvou a nebo se mi vůbec nelíbí.Neberte občas moje drzé vyjádření vážně.Každý máme jiný vkus a pokud se vám to líbí,neodsuzuji to,pouze se mi to třeba nelíbí na mě.Každý si může nosit co chce a včem se nejlíp cítí,takže berte tyhle články s nadsázkou.(Fotky tumblr)
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

10 důvodů,proč se těšit do školy

4. září 2017 v 21:59 | Irda
Tak dneska začal ten den D,kdy začíná pravidelné nastavování budíku a vyhrabání se z postele do školy.Většina lidí si říká asi ježiš,zase škola,ale já to vzala z toho druhého konce.Napíšu vám důvody,proč se do té školy těšit.Co se týče mě,já začínám jazykovku až 11.září,takže Irda si ještě chvilku může pospávat :D Určitě mi napište do komentářů s kterými body souhlasíte a s úsměvem do školy! :D
Výsledek obrázku pro school gif tumblr

1.KAMARÁDI & POZNÁNÍ NOVÝCH LIDÍ
To je určitě důvod,proč ráno radostně vstát do té školy,protože kamarádi vás v té škole rozesmějou a nepřijde vám to učení až tak nudné.A pokud člověk jde do nového kolektivu,tak zase aspoň pozná jiné prostředí a lidi a taky si myslím,že to zlepšuje komunikaci,když si člověk hledá nové kamarády.
•••

Módní trendy,které nemám ráda•1

24. srpna 2017 v 17:28 | Irda
A tentokrát tu mám článek o módních trendech,které mě štvou nebo se mě naopak nelíbí.Tak snad se s váma na tom shodnu :D Předem bych chtěla říct,že tohle nemá být žádný hejt,jsou to mé individuální pocity a noste si každý co chcete.
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

Módní trendy,které mám ráda•1

23. srpna 2017 v 20:29 | Irda
Čaute,dneska jsem se rozhodla dát článek o tom,co miluju na dnešní módě.Zítra vydám díl,ale který bude pravý opak,ale začneme pozitivně! :D Určitě mi dejde do komentářů vědět,co vy máte/nemáte z těchto trendů rádi! :) A z těch tipů určitě uvidíte některé věci v budoucím haulu,protože už brzo jedu nakupovat :D (fotky tumblr)
Výsledek obrázku pro fashion tumblr

Time to talk•Pozitivní myšlení

19. srpna 2017 v 21:18 | Irda
Patříte k těm,kteří oplývají vlnou energie a jsou pozitivní? Tak zavřete tento článek,protože tento článek bych chtěla věnovat všem,kteří neumí hledat pozitivní věci a stále třeba nad něčím si lámou hlavu.Neříkám,že všechno je jak v teletubbies světě,ale podle mého názoru by právě ta pozitivní vlna v životě měla převažovat(ale občas si člověk potřebuje i zanadávat :D) Vypsala jsem pár pravidel,které držím já,abych si udržela nějakou pozitivní vlnu.Vím,že většina je známo,ale měla jsem dneska potřebu napsat něco pozitivního :D Tak hezký večer!
Výsledek obrázku pro positive rules tumblr
1.NEZABÝVEJTE SE MINULOSTÍ
Ano,ano.Dřív jsem si říkala kdyby a kdyby,ale hold čas se nedá vrátit a chyby se musí dělat,protože z nich plyne ponaučení,takže zavřít dveře a minulost nechat za sebou.Ovlivnit minulost nemůžete,tak hurá do toho ovlivnovat přítomnost nebo budoucnost,aby se třeba chyby neopakovaly.Navíc nenechte okrádat vaši přítomnost minulostí.
•••

Ana talk•Základy stravy,žádné hladovění!

17. srpna 2017 v 8:58 | Irda
Než odejdu na brigádu(omlouvám se za chyby),rozhodla jsem se napsat pár věcí,co se týkají stravy,aby některé holky nehubly způsobem,že nejí,protože je to pro tělo špatně a úplně kontraproduktivní.Napíšu tady pár bodů a pokud článek bude čtený,tak určitě napíšu i druhý díl.Nejsem žádná specialistka,ale cvičila jsem a jelikož jsem chtěla svaly,musela jsem jíst hodně a ve stravě se vyznám aspoň trošku bych řekla.Informace v článku jsou informace,které mám v hlavě a pomohly mi nabírat svalovou hmotu.O stravě je toho strašně moc,snažila jsem se vypíchnout opravdové základy a například inspirovat holky,které si myslí,že hubnou tím,že nejí.BLBOST.V článku jsem se odvážila dát fotku své postavy,jak vypadám při dostatečném,ale zdravém příjmu potravy.Divný,že jsem hubená že? Všechno jde i jinou cestou než se trápit hlady.
Výsledek obrázku pro healthy eating
1.KAŽDÝ MÁ JINÝ TYP POSTAVY
Základem toho,abyste hubli je si zjistit,jaký somatotyp jste.To není těžké poznat.Existují tři somatotypy a to ektomorf (hubený,šlachovitý,může jít kolik chce a nepřibere), mezomorf(nabírá dobře svalstvo,hubne dobře tuky) a endomorf(nabírá svalovou hmotu,hubne špatně tuky,ale třeba pro kulturistiku je tento typ nejlepší).Snad ani jeden člověk není čistý jeden somatotyp.Většinou je to kombinace dvou.A podle tohoto se právě určuje strava kolik čeho máte mít ve stravě(maker),pokud chcete hubnout/přibrat.V tom pak hrajou roli makra.

Ana talk•Jak porazit anorexii 1.díl

3. srpna 2017 v 20:48 | Irda
Bohužel mi blog.cz na můj email skrz ana blogy neodepsal,aby je nějak zrušil,tak aspoň touto formou budu informovat holky,které si procházejí nějakou poruchou přijmu potravy.Dám Vám sem i email,kdyby třeba nějaká holka se nechtěla svěřovat někomu blízkému,tak bude moct napsat mě a já ráda pomůžu,protože jsem si tím prošla,takže Vás určitě nebudu odsuzovat,dá se to porazit :) Anorexie nemusí být úplně vyhublá holka,takové problémy mají i plnoštíhlé holky.Anorexie podle mě není vůbec o tom,jestli holka váží 40 kg nebo 60kg.Záleží na tom,jak přemýšlí.Myšlení je základ celé změny,ne změna váhy.Tak pojďme na ty body a přeju každému,kdo se rozhodne s tím bojovat hodně štěstí! :)
1.PŘIZNAT SI,ŽE JSTE NEMOCNÉ
Myslíte si,že přemýšlet 24 hodin o jídle je normální? A nebo se vážit několikrát denně a bát se jídla? Není.Hodně holek si to nechce přiznat,že je něco špatně a vidí svoji anorexii jako jejich nejlepší kámošku.Všimněte si,jak se chovají vaši vrstevníci a jak se chováte vy.Je to určitě jiný přístup k jídlu že? Podle mě je to ZÁKLADNÍ pokrok a to přiznat si,že nejste úplně v pořádku.To je první krok.Další rozhodně CHTÍT pomoct,protože TO MOŽNÉ JE.

Time to Talk•Instagram jako dokonalá "realita"

1. srpna 2017 v 14:18 | Irda
Hodiny projíždění po instagramu a koukání na ty dokonalé postavy a dokonalé holky,které nemají ani pupínek na obličeji.Všechno vypadá strašně pozitivně a strašně skvěle,ale je to opravdu realita?

Time to Talk•Selflove

16. července 2017 v 11:18 | Irda
Tak další rubrika bude Time to Talk,budu vždycky rozebírat nějaké téma,které se podle mě beauty světa týkají také.Dneska jsem si vybrala téma,s kterým některé holky mají problém.Snad bude článek dobrý aspoň na zamyšlení a taky trochu o tom,jak nabýt sebevědomí.

Ana talk•Anorexie a posedlost vlastním tělem

13. července 2017 v 14:18 | Irda
Tento článek je neplánovaný,ale hodně důležitý.Dnes jsem brouzdala blogem.cz a narazila na spoustu blogů holek,které se snaží zhubnout takovým způsobem, že jí málo a vzájemně se podporují.Tohle opravdu blog.cz povoluje? Chci,aby každý věděl,co to obnáší tady tato posedlost vlastním tělem,protože já byla jedna z nich.A proto se chci této tématice věnovat a doufám,že blog.cz takové blogy zakáže,aby nemohli navádět další holky.Vím,že anorexií mohou trpět i kluci.
 
 

Reklama