TOPICS TO TALK

"Selflove" na sociálních sítích

22. května 2018 v 11:19 | Irda
Výsledek obrázku pro selflove tumblr
"Selflove" neboli sebeláska je hitem sociálních sítí. Když otevřete Instagram každý druhý příspěvěk nějaké holčiny je motivující a má dodat ženám sebevědomí, aby se měly rády jaké jsou a neřešily na sobě kraviny. Všichni hlásají selflove, dokonce i známa youtuberka udělala svůj brand oblečení s názvem Selflove. Bylo by to super,kdyby to mělo tu pointu ,kterou to má mít. Ze začátku se mi ten nápad líbil, ale teď mi začíná čím dál víc lézt na nervy.
•••
"Takto má vypadat žena!" včera jsem přečetla u jedné instagramové fotky. Na fotce byla jedna youtuberka, která má tvary a není hubený typ. Proč by ale hubený typ postavy byl nějakým způsobem špatný a neměla by tak vypadat žena(aspoň tak to vyznělo)? A takových typů příspěvků vidím dennodenně. Všichni podporují plus size holky, které se nestydí ukázat jejich tělo. Pak projedu instagram jedné hubené holčiny, která za to očividně nemůže, protože podle příspěvků jí normálně, také se ukáže a lidé ji označují za kost a kůži, že žena by měla být krev a mlíko,halooo kde je ta podpora, že se taky nestydí ukázat, že je spokojená sama se sebou? Podle mě tohle je špatně vybudovaná sebeláska na úkor druhých. Teď mi můžete namítnout, že je to věc názoru, ale jde o to, že když už tak lidi hlásají rádi selflove, měli by si uvědomit, že ikdyž ten člověk není zrovna plus size modelka nebo holka krev a mlíko, nezaslouží si taky narážky na postavu. Nemluvě o tom, že jsem přímo alergická, když nějaká holčina s nějakýma plastikama (stačí zmínit video "podprsenky pryč" od Týnuš :D) hlásá po internetu, že bychom se měly mít rády jaké jsme. Teď nechci znít, že hejtuju plastiky, jen mi to nezní upřímně, když to hlásá člověk, který předtím takovou věc nedělal. Podle mě člověk by měl první najít sebelásku sám v sobě a nemusí to slyšet od dvaceti známých lidí a taky to nemusí vykládat dalším 20 lidem na sociálních sítích. Sebeláska je zdravá, ale nesmí přerůst za hranici, když už to vypadá, že je ten člověk sebestředný. Podle mě je stejně důležité ukazovat lásku druhým a nejen sobě. Navíc se buduje několik let a člověk se k tomu propracuje životem. Každý máme své nedostatky a tak je to podle mě v pořádku, že občas se člověk cítí pod psa a nevidí se úplně jako z pohádky. Díky tomu se může zlepšovat. Nejlépe přestat hledat "sebelásku" na sociálních sitích, pokud se neumíte přijmout, protože právě tam začínají všechny komplexy mladých lidí. Člověk na sobě může najít i jiné kvality než jen perfektní tělo nebo obličej. Navíc každému se líbí něco jinýho, takže jsem si jistá,že každý se někomu líbí a je zbytečnost se zabývat, že zrovna tamta holka má hezčí vlasy nebo tělo. Někomu druhému se to třeba nelíbí a to je v pořádku. Není žádný ideál krásy a proto by se měli lidi akceptovat jací jsou, ale k tomu nepotřebují dvacet instagram profilů a slyšet, že strie, malé prsa, akné jsou normální věci. K tomu je potřeba jenom zdravého uvažování. Vždyť v normálním životě takové věci většina rozumných lidí snad ani neřeší nebo aspoň já se nad takovými věcmi vůbec nepozastavuju.
•••
Jaký máte názor na selflove na sociálních sítích? Napište,ráda si to přečtu♥

Materialismus na Instagramu & Youtube

20. února 2018 v 20:10 | Irda
Ahojte,chtěla bych vám poděkovat za vaše kladné vyjádření k mé změně článků na blogu a během pauzy jsem si namyslela pár témat,které bych chtěla rozebrat.Během tohoto týdne bych chtěla udělat i nový design blogu.Alez pět k článku.Tohle jsem zvolila jako první,protože instagram je velký trend dnešní společnosti a řekla bych,že je daleko populárnější než facebook.Jeden článek o Instagramu jsem psala,ale ten souvisel s tím,jak Instagram zkresluje pohled člověka na sebe.Dnes se budu věnovat materialismu na Instagramu.
Výsledek obrázku pro materialism tumblrVýsledek obrázku pro materialism tumblr
Instagram jsem si založila opět asi před půl rokem.Předtím jsem ho neměla,protože jsem už byla unavená z toho,jak tam člověk ukazuje jen perfektní "realitu" a jak jsem se ze sebe cítila.Nehledě na to,že hodně holek si fotky upravuje a ukazuje jen to,co chtějí.Naštěstí jsou pár účtů,které se nebojí realitu ukázat.To jsem pochopila až časem.Co mě poslední dobou zaráží je množství věcí,které musí lidé vystavovat na své sociální sítě a za co všechno jsou schopní utrácet,jen aby se ukázali,že jsou bohatí.Jeden den postne nový iPhone,druhý den kabelku za x tisíc a na fotkách nemá ani jeden outfit dvakrát.Možná to zní,že závidím,ale to vůbec.Spíš mi jde o to,že Instagram i Youtube nám ukazuje,že to,co máme doma nám nestačí určitým způsobem.Jen si dejte otázku,kolikrát jste si koupili něco jen proto,že to měl člověk,kterého rádi sledujete? To se týká i youtubu.Tisíce videí,kde holky ukazují nesmyslné hory oblečení,které nejsou ani schopné unosit a tuny makeupu, teré nejsou ani schopné vypotřebovat.A další typy haulů s kvanty věcí.Nevadí mi to,jen by to nemělo ovlivňovat člověka tak,aby měl pocit,že on toho má málo a potřebuje víc.A musím se přiznat,že na mě to tímhle určitým stylem také působí.Občas když vidím,kolik toho ty holky mají cítím se,že toho nemám dost a že mi to nějak pomůže vypadat líp a také občas koupím věci,které mi leží ve skříni.To jsem si začla uvědomovat ale až teď a že to ve skutečnosti nejsem já.Pokud je to to,co toho člověka dělá šťastného,budiž.Pokud ale štěstí hledá jen ve věcech,tak ho nikdy nenajde a bude chtít víc a víc.Lidi stejnak na vás ocení raději (aspoň ti normální) váš charakter než vaše věci.Možná lidi na Instagramu je ocení a nasbíráte slušný počet lajků.Neříkám, že by si člověk neměl nic koupit,ale přijde mi,že dnešní společnost to opravdu přehání a předhání se,kdo si vyfotí dražší věc a kdo toho bude mít více.Pokud vás baví móda a nebo líčení a je to opravdu vaše vášeň, naplňuje vás to štěstím,pokračujte.Jen se občas zamysleme,jestli to děláme kvůli sobě nebo kvůli tomu,abychom šli s dobou a měli fotku na Instagramu.Taky jak moc nás to kontroluje.

10 typů lidí ve fitku

3. února 2018 v 15:39 | Irda
Ahojte,tak dnes jsem chtěla pojat nějak vtipně článek a proto jsem si vybrala popis lidí,které často můžete vidět ve fitku.Jelikož jsem teď začla chodit znovu,tak jsem si začala zase všímat různých typů.Berte to s nadsázkou a pokud se v tom najdete,tak se neuražte :P
Související obrázek
1."PROFESIONÁLNÍ" TRENÉR
Není fitko,kde by se nevyskytoval nějaký týpek,který se tváří jako trenér.Nohy má jak špejle,za to si zakládá na pořádném bicepsu a břichu.Popravdě i u nás se vyskytují lidi,kteří o trénování nevědí vůbec nic a když vidím,že druhé trénují,tak mám celkem dost cringe.Nechápu,že si je někteří lidi dokonce zaplatí.
•••
2.NASYPANEC
Takových kluků bych napočítala hned několik.Dávají do sebe látky,které jim můžou uškodit,ale je jim to úplně jedno jenom kvůli tomu,aby vypadali dobře před děvčaty.Kulturistika se nedá dělat na profeisonální úrovni bez steroidů a různých vychytávek,ale když tomu člověk nerozumí a neví,jak má mít cykly a tak dále,tak se může akorát dokazit.Nemluvě o tom,že furt nosí obdivuhodně nátělníky a furt kouká do zrcadla na sebe,jak je nabušenej.Nesmí chybět vážný a nedostupný výraz jako by mu patřilo celé fitko.

Výhody a nevýhody vztahu na dálku

11. ledna 2018 v 17:09 | Irda
Ahojte,tak po dlouhé době vás zdravím s článkem.Ano,jsem strašná blogerka,že nedávám články pravidelně.Ale nemohla jsem se k tomu dokopat.Jelikož sama mám vztah na dálku a potkáváme se jen 2x do měsíce na několik dní přišlo mi jako zajímavý nápad takový článek sepsat.Pokud by někdo váhal mít vztah na dálku,tak mu třeba pomůže tenhle článek.
Související obrázek

VÝHODY:
1.MUSÍTE SI DŮVĚŘOVAT
Bez toho vztah na dálku nemůže fungovat.Musíte tomu druhému věřit,že vás nepodvede a nedělat zbytečné žárlivé scény,které kluci nemají rádi,ikdyž není potřeba.Člověka stejnak neuchráníte,pokud vás bude chtít podvést udělá to i bez vaší kontroly.Tohle by ale v hezkém vztahu určitě být nemělo.Proto si musíte být jistí.
•••
2.ZAMILOVANOST A VÁŽÍTE SI SEBE NAVZÁJEM VÍCE
Podle mě se na toho člověka těšíte mnohem víc a vážíte si ho daleko víc,protože víte že za vámi obětoval tu cestu a dělá to jen pro vás.Znám spoustu vztahů,kde se lidi setkávají každý den a pak už mají ze sebe ponorkovou nemoc občas.Když jsme spolu není sekunda,kdy bysme si neprojevovali sobě navzájem lásku.

10 problémů,které znáš s porcelánovou pletí

26. prosince 2017 v 18:19 | Irda
Krásné svátky vánoční všem♥ Omlouvám se,že jsem tady nebyla ale chtěla jsem si Vánoce užít a nechtěla jsem moc blogovat.Plánovala jsem článek o tom,co jsem dostala na Vánoce,ale asi ho dělat nebudu,protože pro mě Vánoce o dárcích nejsou a přijde mi blbé se tím "chlubit".Dnes jsem se rozhodla napsat článek o problémech lidí,kteří jsou příliš světlí.Mezi ně patřím i já.
Funny-Pale-People-Problems

10 důvodů,proč milovat Vánoce

20. prosince 2017 v 17:09 | Irda
Ahojte,tak Vánocemi se to hemží ze všech stran a já jsem se rozhodla napsat vánoční optimistický článek,proč se těšit na Vánoce.Vím,že teď někteří Vánoce spíš berou jako stres.Tak tímhle článkem bych chtěla ukázat,že ikdyž vás v obchodech otravují tisíc lidí,kteří šílejí a nakupují hordy věcí a jídla jakokdyby byly měsíc v bunkru někde bez civilizace,tak Vánoce jsou krásný svátek. btw.Zítra hodím recenzi na NYX lesky na rty,tak se těšte♥
Výsledek obrázku pro christmas tumblr

Time to talk•Když vás máma přítele nemá ráda

13. prosince 2017 v 17:39 | Irda
Popravdě jsem nečekala,že takový článek s takovým názvem napíšu,ale jsem z toho zoufalá,tak jsem se rozhodla to sem sepsat a budu doufat,že mi někdo napíše jak to vidí.Budu ráda,když si to přečtete a vyjádříte svůj názor na tuhle situaci.
Výsledek obrázku pro love quotes distance
Jak asi víte,tak mám přítele 2 hodiny vlakem.Tudíž musíme jezdit k sobě.Bohužel moje máma nechce ho tady nechávat spát a jelikož máme byt 2+kk bylo by tady těžké být ve 4,když má ráda klid.Přítel se rozhodl,že teda budu jezdit k němu na víkendy i se souhlasem jeho matky.Vždy k němu jedu v pátek a pak domů v neděli.Jen jsme netušili,že jeho máma bude problém.Ze začátku nebyla vůbec.Tvářila se jako nejmilejší člověk na planetě.Když jsem dojela velice mě objímala,zajímala se jak se mám a tak.Já jim pomáhala uklízet,nepípla ani slovo a snažila jsem se vystupovat slušně,aby si o mě myslela jen to dobré.Když měl můj přítel soutěž,tak mi zaplatila i lístky i jídlo,ikdyž jsem jí říkala,že to není třeba,že nechci aby mi něco platila.Vykládala mi své problémy s jejím přítelem,když přítel byl na tréninku a chtěla koukat na film.Taky byste řekli,že je všechno v pořádku že? Opak je pravdou.

10 důvodů,proč nemám ráda kluby

2. prosince 2017 v 17:39 | Irda
Ahojte,zítra už dám nějakou recenzi(můžete se těšit na Biodermu),ale dnes jsem neměla ještě čas a už je tma něco fotit,takže jsem se rozhodla že opět přispěju do rubriky topics to talk.Tentokrát jsem napsala článek,co mi vadí na klubech,zejména u nás.Nevím,jestli to tak funguje všude a každý na to může mít jiný názor.
Výsledek obrázku pro party tumblr
1.STEJNÝ PLAYLIST
V jednom našem známém klubu,kam chodí snad všichni hraje jeden DJ a přijde mi,že pokaždé když jsme tam byli,tak týpek měl skoro podobný playlist remixů a písniček.Vím,že většina těch,co jsou tam zhulení a zchlastaní to nevnímají.Potom co mi vadí je taková ta skoro podobná hudba,kde nezpívají ani a jen jsou to nějaké beaty,které jsou furt dokola.

Time to talk•Youtube

29. listopadu 2017 v 8:29 | Irda
Ahojte,dnes bude opět takový povídací článek a tentokrát na téma Youtube.Youtube je podle mě hodně kontroverzní téma a tak jsem se rozhodla k tomu vyjádřit hlavně teda k youtuberům.
Výsledek obrázku pro youtube tumblr
Youtube je podle mě nejsnadnější způsob jak skloubit koníček s prací.Pokud máte nápady a dokážete se prosadit,youtube vás slušně proslaví a tak vám vznikají nabídky na spolupráce a tím schopnost vydělat si více peněz.Tady v Česku se youtubeři berou už jako celebrity a přijdou mi dost přeceňovaní zejména někteří,kteří mají tvorbu založenou jen na reklamách.Na naše české moc nekoukám,ale co jsem se tak nedávno dívala,tak skoro každý,který je nějak víc slavnější,tak bohužel ve svém videu "nenápadně" něco propaguje.Takový příklad si můžeme uvést na Týnuš Třešničkové.Pokud jste někdy natrefili na její video,víte na co narážím.

Ana talk•Jak probíhá léčení v psych.léčebnách?

26. listopadu 2017 v 17:49 | Irda
Ahojte,už dlouho jsem nedala žádný článek,který by se týkal takové tématiky a myslím,že by někoho mohlo zajímat,jak to v takových léčebnách vlastně probíhá a vypadá.Byla jsem v léčebně v Kroměříži a proto můžu mluvit jen za tuhle léčebnu.
Výsledek obrázku pro psychical health tumblr
Asi si každý představíte velkou budovu,samé bílé zdi a mříže na oknech.Tak tomu vůbec není.Byla jsem překvapená,že v Kroměříži je to velký areál,který má několik budov,které jsou označené od 1-20+dětské.Každý budova má označení podle toho,co se tam léčí.Poté jsou budovy rozdělené na A a B.Podle toho,jak moc je to závažné.Pokud si dobře pamatuji,A byly horší stavy.Každá budova měla jinak určené,jestli je to otevřené oddělení(to bylo většinou u lehčích případů) a nebo uzavřené.To znamená,že když člověk byl v uzavřeném oddělení nebylo mu umožněno opustit areál a budovu léčebny v době vycházek.Já celkově byla za svůj tříměsíční pobyt ve třech oddělení a to 18B,10B a 5B.

Módní trendy,které mám ráda•2

12. října 2017 v 10:59 | Irda
Ahojte,dnes bude článek zase na módní trendy,ale tentokrát se podíváme na to,co se mi líbí.Nezapomeňte mi napsat,s čím souhlasíte a co vám naopak nic neříká,těším se na vaše komentáře! :)
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

Módní trendy,které nemám ráda•2

5. října 2017 v 20:09 | Irda
Ahojte,dnes jsem si připravila pro vás druhý díl,kde se pustím do dnešních módních trendů,které mě štvou a nebo se mi vůbec nelíbí.Neberte občas moje drzé vyjádření vážně.Každý máme jiný vkus a pokud se vám to líbí,neodsuzuji to,pouze se mi to třeba nelíbí na mě.Každý si může nosit co chce a včem se nejlíp cítí,takže berte tyhle články s nadsázkou.(Fotky tumblr)
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

10 důvodů,proč se těšit do školy

4. září 2017 v 21:59 | Irda
Tak dneska začal ten den D,kdy začíná pravidelné nastavování budíku a vyhrabání se z postele do školy.Většina lidí si říká asi ježiš,zase škola,ale já to vzala z toho druhého konce.Napíšu vám důvody,proč se do té školy těšit.Co se týče mě,já začínám jazykovku až 11.září,takže Irda si ještě chvilku může pospávat :D Určitě mi napište do komentářů s kterými body souhlasíte a s úsměvem do školy! :D
Výsledek obrázku pro school gif tumblr

1.KAMARÁDI & POZNÁNÍ NOVÝCH LIDÍ
To je určitě důvod,proč ráno radostně vstát do té školy,protože kamarádi vás v té škole rozesmějou a nepřijde vám to učení až tak nudné.A pokud člověk jde do nového kolektivu,tak zase aspoň pozná jiné prostředí a lidi a taky si myslím,že to zlepšuje komunikaci,když si člověk hledá nové kamarády.
•••

Módní trendy,které nemám ráda•1

24. srpna 2017 v 17:28 | Irda
A tentokrát tu mám článek o módních trendech,které mě štvou nebo se mě naopak nelíbí.Tak snad se s váma na tom shodnu :D Předem bych chtěla říct,že tohle nemá být žádný hejt,jsou to mé individuální pocity a noste si každý co chcete.
Výsledek obrázku pro fashion quotes tumblr

Módní trendy,které mám ráda•1

23. srpna 2017 v 20:29 | Irda
Čaute,dneska jsem se rozhodla dát článek o tom,co miluju na dnešní módě.Zítra vydám díl,ale který bude pravý opak,ale začneme pozitivně! :D Určitě mi dejde do komentářů vědět,co vy máte/nemáte z těchto trendů rádi! :) A z těch tipů určitě uvidíte některé věci v budoucím haulu,protože už brzo jedu nakupovat :D (fotky tumblr)
Výsledek obrázku pro fashion tumblr

Time to talk•Pozitivní myšlení

19. srpna 2017 v 21:18 | Irda
Patříte k těm,kteří oplývají vlnou energie a jsou pozitivní? Tak zavřete tento článek,protože tento článek bych chtěla věnovat všem,kteří neumí hledat pozitivní věci a stále třeba nad něčím si lámou hlavu.Neříkám,že všechno je jak v teletubbies světě,ale podle mého názoru by právě ta pozitivní vlna v životě měla převažovat(ale občas si člověk potřebuje i zanadávat :D) Vypsala jsem pár pravidel,které držím já,abych si udržela nějakou pozitivní vlnu.Vím,že většina je známo,ale měla jsem dneska potřebu napsat něco pozitivního :D Tak hezký večer!
Výsledek obrázku pro positive rules tumblr
1.NEZABÝVEJTE SE MINULOSTÍ
Ano,ano.Dřív jsem si říkala kdyby a kdyby,ale hold čas se nedá vrátit a chyby se musí dělat,protože z nich plyne ponaučení,takže zavřít dveře a minulost nechat za sebou.Ovlivnit minulost nemůžete,tak hurá do toho ovlivnovat přítomnost nebo budoucnost,aby se třeba chyby neopakovaly.Navíc nenechte okrádat vaši přítomnost minulostí.
•••

Ana talk•Základy stravy,žádné hladovění!

17. srpna 2017 v 8:58 | Irda
Než odejdu na brigádu(omlouvám se za chyby),rozhodla jsem se napsat pár věcí,co se týkají stravy,aby některé holky nehubly způsobem,že nejí,protože je to pro tělo špatně a úplně kontraproduktivní.Napíšu tady pár bodů a pokud článek bude čtený,tak určitě napíšu i druhý díl.Nejsem žádná specialistka,ale cvičila jsem a jelikož jsem chtěla svaly,musela jsem jíst hodně a ve stravě se vyznám aspoň trošku bych řekla.Informace v článku jsou informace,které mám v hlavě a pomohly mi nabírat svalovou hmotu.O stravě je toho strašně moc,snažila jsem se vypíchnout opravdové základy a například inspirovat holky,které si myslí,že hubnou tím,že nejí.BLBOST.V článku jsem se odvážila dát fotku své postavy,jak vypadám při dostatečném,ale zdravém příjmu potravy.Divný,že jsem hubená že? Všechno jde i jinou cestou než se trápit hlady.
Výsledek obrázku pro healthy eating
1.KAŽDÝ MÁ JINÝ TYP POSTAVY
Základem toho,abyste hubli je si zjistit,jaký somatotyp jste.To není těžké poznat.Existují tři somatotypy a to ektomorf (hubený,šlachovitý,může jít kolik chce a nepřibere), mezomorf(nabírá dobře svalstvo,hubne dobře tuky) a endomorf(nabírá svalovou hmotu,hubne špatně tuky,ale třeba pro kulturistiku je tento typ nejlepší).Snad ani jeden člověk není čistý jeden somatotyp.Většinou je to kombinace dvou.A podle tohoto se právě určuje strava kolik čeho máte mít ve stravě(maker),pokud chcete hubnout/přibrat.V tom pak hrajou roli makra.

Ana talk•Jak porazit anorexii 1.díl

3. srpna 2017 v 20:48 | Irda
Bohužel mi blog.cz na můj email skrz ana blogy neodepsal,aby je nějak zrušil,tak aspoň touto formou budu informovat holky,které si procházejí nějakou poruchou přijmu potravy.Dám Vám sem i email,kdyby třeba nějaká holka se nechtěla svěřovat někomu blízkému,tak bude moct napsat mě a já ráda pomůžu,protože jsem si tím prošla,takže Vás určitě nebudu odsuzovat,dá se to porazit :) Anorexie nemusí být úplně vyhublá holka,takové problémy mají i plnoštíhlé holky.Anorexie podle mě není vůbec o tom,jestli holka váží 40 kg nebo 60kg.Záleží na tom,jak přemýšlí.Myšlení je základ celé změny,ne změna váhy.Tak pojďme na ty body a přeju každému,kdo se rozhodne s tím bojovat hodně štěstí! :)
1.PŘIZNAT SI,ŽE JSTE NEMOCNÉ
Myslíte si,že přemýšlet 24 hodin o jídle je normální? A nebo se vážit několikrát denně a bát se jídla? Není.Hodně holek si to nechce přiznat,že je něco špatně a vidí svoji anorexii jako jejich nejlepší kámošku.Všimněte si,jak se chovají vaši vrstevníci a jak se chováte vy.Je to určitě jiný přístup k jídlu že? Podle mě je to ZÁKLADNÍ pokrok a to přiznat si,že nejste úplně v pořádku.To je první krok.Další rozhodně CHTÍT pomoct,protože TO MOŽNÉ JE.

Time to Talk•Instagram jako dokonalá "realita"

1. srpna 2017 v 14:18 | Irda
Hodiny projíždění po instagramu a koukání na ty dokonalé postavy a dokonalé holky,které nemají ani pupínek na obličeji.Všechno vypadá strašně pozitivně a strašně skvěle,ale je to opravdu realita?

Time to Talk•Selflove

16. července 2017 v 11:18 | Irda
Tak další rubrika bude Time to Talk,budu vždycky rozebírat nějaké téma,které se podle mě beauty světa týkají také.Dneska jsem si vybrala téma,s kterým některé holky mají problém.Snad bude článek dobrý aspoň na zamyšlení a taky trochu o tom,jak nabýt sebevědomí.

Ana talk•Anorexie a posedlost vlastním tělem

13. července 2017 v 14:18 | Irda
Tento článek je neplánovaný,ale hodně důležitý.Dnes jsem brouzdala blogem.cz a narazila na spoustu blogů holek,které se snaží zhubnout takovým způsobem, že jí málo a vzájemně se podporují.Tohle opravdu blog.cz povoluje? Chci,aby každý věděl,co to obnáší tady tato posedlost vlastním tělem,protože já byla jedna z nich.A proto se chci této tématice věnovat a doufám,že blog.cz takové blogy zakáže,aby nemohli navádět další holky.Vím,že anorexií mohou trpět i kluci.
 
 

Reklama