TRASH

Módní trendy,které nemám ráda•3

16. ledna 2018 v 16:09 | Irda
Ahojte,omlouvám se za svou aktivitu,ale nějak nemám náladu na psaní článků.Omlouvám se i spřáteleným blogům,že je vůbec neobíhám,ale napravím to.Nevím co mi je,ale ikdyž mám chuť psát článek,tak se k tomu nedokopu a blog pomalu upadá.Dnes mě napadl tenhle článek,protože jsem si neuvědomila že móda se vztahuje i na líčení,takže dnes zde budou zahrnuty i některé pro mě faily v trendech.Napište mi pak ve kterých se shodujeme.

1.VZOR KOHOUTÍ STOPY
Nikdy jsem nějak tenhle trend nevyhledávala.Doma mám pouze jednu sukni s tímhle vzorem a bohužel jsem ji měla snad jednou na sobě.Přijde mi to jako vzor pro elegantnější a starší.Na sukni mi nijak ten vzor nevadí,ale nevyhledávám ho.
Výsledek obrázku pro dog tooth print fashion tumblr

Tipy na dárky•Prosinec 2017

5. prosince 2017 v 10:09 | Irda
Ahojte,jelikož se blíží Vánoce,tak dnes jsem se rozhodla napsat článek na vánoční dárky/tipy.Já už skoro všechno mám jakžtakž nakoupené,nejsou to drahé položky,ale podle mě není důležité,co člověk dostane ale jak ty Vánoce stráví.Proto i moje tipy nejsou z vyšší cenové kategorie.Doufám,že článek aspoň trochu někomu pomůže.
Výsledek obrázku pro present tumblr christmas

Vánoční adventní kalendáře 2017

12. listopadu 2017 v 11:19 | Irda
Dnes jsem si pro vás připravila článek o adventiních kalendářích s kosmetikou a třeba i jídlem.Pokud si kupujete adventní kalendáře a ještě jste se nerozhlíželi,jaký koupit a nebo přemýšlíte nad koupí,tak šup do čtení článku :)

Pokud neznáte mixit,tak to je stránka,na které koupíte různé musli namíchané podle vaší chuti,nebo různé zdravé pochoutky.Mixit na tento rok připravilo dva druhy kalendářů.Oba dva stojí 779 KČ.
Adventak 2017 produktovka resized

Produkty,které bych si znovu nekoupila•1

7. listopadu 2017 v 17:29 | Irda
Ahojt,omlouvám se,že jsem zapomněla úplně přidávat na blog,ale víkend jsem byla celý pryč a nějak jsem neměla nápady,co pořádně přidávat.Dnes jsem se rozhodla napsat článek o produktech,které bych si znovu nekoupila.Obaly pochopitelně už nemám,ale našla jsem aspoň fotky na internetu.Snad to někomu pomůže při rozhodování a zvážíte koupení těchto produktů.

1.DERMACOL DUO TVÁŘENKA cena cca 125 KČ
Koupial jsem si ji tak před dvěmi lety s domněním,že bude kvalitní,když je to dermacol.Tehdy jsem se v kosmetice moc neorientovala,ale tvářenka mě neskutečně zklamala.Má hrozně oranžový odstín té hnědé části a je strašně tvrdá není vůbec máslovitá,takže letěla do koše.

Co mě zaujalo v obchodech•2

21. září 2017 v 17:59 | Irda
Ahojte,dnes jsem se rozhodla vydat takový "podzimní" díl s tím,co mě zaujalo v obchodech.Slouží to třeba jako taková inspirace pro ty,kteří se chystají vyrazit na lov do nákupáků.Mě zachvíli dojdou dva balíky s oblečením,tak ty vyfotím hned,jak mi oba dva dorazí! :D Nezapomeňte mi sdělit do komentářů,které věci se vám líbí a které naopak ne :)

Kytičky jsou furt trendy a bodyčko má delší rukávy,což je skvělé zrovna na podzim.Doufám,že ho nebudou mít příští měsíc ještě vyprodaný,protože kousek se vzorem růží mi v šatníků chybí.

Co mě zaujalo v obchodech•1

27. srpna 2017 v 20:19 | Irda
Ahojte,konečně prší! :D Kdo je taky rád? Ty vedra už mě štvou a nemůžu se dočkat podzimu a tak jsem mrkala na nějaké stránky s oblečením a tvořila si v hlavě malý seznam(ano protože pokud já toto neudělám,tak tam strávím celý život,nejvíc nerozhodný člověk :D) a tak mě napadlo,že by se někdo třeba mohl taky inspirovat a chtít si něco koupit :)
Tento web neznám a proto nemůžu říct,jak hodně mají kvalitní věci,ale ty tenisky! Miluju tenisky a mám ráda,když jsou nějak vytuněný.Tyhle napodobují pumy,tuším že ve spolupráci s Rihannou.Ta mašlička je tam roztomilá.Pokud jste takové boty viděli v nějakém obchode určitě mi dejte vědět!

Písnička měsíce•Logic Mikasa Sukasa

3. srpna 2017 v 18:08 | Irda
Čaute,dneska ještě chystám jeden článek,ale to vedro mě fakt vysiluje :D Takže se mi absolutně nic nechce.U nás KONEČNĚ začlo pršet tak doufám,že tak hodinu ještě bude :D Tenhle měsíc zvolím českou písničku,nebo spíš rap.Vím,že tohle se hodně lidem nebude líbit,ale pro mě Logic je něčím strašně zajímavý a ikdyž nemám ráda lidi co berou drogy atd,tak on je zajímavá osobnost a jeho hudba je jiná a vizuály klipů mají moc dobré.Písnička má dvě části,ale ta druhá se mi líbí mnohem víc od 2:20.

Písnička měsíce•Miley Cyrus Malibu

13. července 2017 v 10:38 | Irda
Ahojte,teď tady nebyly vůbec články,Irda brigádník,ale dneska to napravím rovnou třema :D Prvním článkem bude opět nová rubrika a to písnička měsíce,protože písničky poslouchám furt,tak to ke mně tak nějak patří.Každý měsíc dám nějaký song,který mě nejvíc zaujal.Tenhle měsíc to bude určitě Malibu,protože Miley zbožňuju už od té doby,co jsme kdysi s kamarádkou měli blog unlimited-m(furt existuje,ale teda radši ať to nikdo nečte,moc jsme trapčili :D :D).
 
 

Reklama